Repouso Do Marinheiro Villa
| Wifi Wi-Fi | Privát strand Strand hozzáférés | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Legfeljebb 7 vendég befogadására alkalmas, a Repouso Do Marinheiro Villa Itaparica olyan neves kulturális helyszínektől, mint a Fortaleza de Sao Lourenco, 750 méterre található.
A Fonte da Bica elég közel, míg a Mirante do Solar alig egy 5 perces sétára van a 2 fürdőszobás villától. Az Itaparica városi nyaraló 1 km-re fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Playa De Itaparica. A közeli turisztikai látványosságok közé tartozik a 7 percnyi sétára található Itaparica Marina is.
A Repouso Do Marinheiro Villa kínál erkélyt, klímaberendezéssel a vendégek további kényelméért.
Az Itaparica városi ingatlantól könnyű elérhetőségre van a Sorveteria How Nice, amely dél-amerikai ételeket kínál.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
- Kandalló
Étkezés és italfogyasztás
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Napernyők
- Napozóágyak
- Napozóterasz
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Terasz
- Kerti bútor
- LCD TV
- Táblajátékok
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Repouso Do Marinheiro Villa milyen messze van a Salvador (SSA-Deputado Luis Eduardo Magalhaes nemzetkozi ) repülőtértől?
A Salvador (SSA-Deputado Luis Eduardo Magalhaes nemzetkozi ) repülőtér és a Repouso Do Marinheiro Villa között 55 km távolság van. - ❓
A Repouso Do Marinheiro Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Repouso Do Marinheiro Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Repouso Do Marinheiro Villa konyhával berendezett?
A Repouso Do Marinheiro Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha.